Lajme

Don Phenom në xhirime të këngës së re

Don Phenom nuk ka të ndalur! Pas lansimit të këngës Njo Si Ti, dhe paralajmërimit të lansimit të albumit me datën 25 tetor, para kësaj date pritet të lansojë edhe një këngë. Kjo u bë e ditur nga postimet në instagram, si nga vetë reperi po ashtu edhe nga anëtarët tjerë të grupit TBA.

Related posts

Shto një koment