Lajme

Don Phenom – Asnjo si ti

Don Phenom paralajmëroi lansimin e këngës së re. Kënga mban titulli Asnjo si ti dhe do të lansohet me datë 29 shtator. Kjo këngë do të jetë bashkëpunim në mes të Don Phenom dhe Dichy.

Related posts

Shto një koment