Lajme

Djemtë nga PINT publikojnë këngë të re

Reperët nga PINT, me projekt të ri. 

Blleki, LLuni Semiautomatik dhe Erno u bashkuan në projektin më të ri nga PINT.  Kjo katërshe u bë bashkë në këngën më të re “Fire”, që në shqip do të thotë zjarr.

Si edhe shumë këngë nga PINT, edhe kjo këngë u publikua pa zhurmë të madhe. Kujtojmë që një kohë kur të gjithë po bëjnë marketing të egër para publikimit të këngëve të reja, grupi PINT kanë vendosur të aplikojnë një strategji tjetër të marketingut pa të bëma të mëdha, duke tentuar të jenë më të veçantë.

Për video u përkujdes Andi Dautaj dhe PINT. /rapshqip.com

Related posts

Shto një koment