Lajme

Direkt prej Namekut Shaolin Gang paralajmërojnë këngën e re

Njëra ndër dyshet më të përfolura në hip hopin shqip padyshim që është DJ Blunt dhe Real1. Përpos muzikës që bëjnë dyshja kohë pas kohë sjellin edhe video qesharake kundër reperëve tjerë. Kësaj here Shaolin Gang paralajmëruan publikimin e një këngë të re. Kënga mban titullin Me N my Bitch dhe do të publikohet këtë të premte në ora 18:00.

[/video]

Përndryshe, Shaolin Gang janë në përgatitje të albumit të radhës që titullohet Tululu 2.

Related posts

Shto një koment