Lajme

Çka po zihet mes Lumit, Ledrit, Ermalit dhe Lyrical Son?

Një foto e postuar nga Lumi B në instagram le të hapur mundësinë për një këngë të re.

Fotoja e realizuar në studio te RedBox Entertainment, ku shihen Lumi B, Ledri Vula, Ermal Fejzullahu dhe Lyrical Son na bën të supozojmë që po bëjnë një këngë së bashku. Zakonisht këngët e këtij formati janë bërë hite. Për më shumë mbetet të shihet në ditët në vazhdim.

Related posts

Shto një koment