Lajme

Çfarë thotë Loredana për këngën Dhelpër Dinake?

Shumë debate dhe pyetje u bënë lidhur me atë se a i ka bërë Mozzik diss Loredanës me këngën Dhelpër Dinake. Kësaj here reagoi vetë Loredana. Përmes një postimi në instagram Loredana tregoi se kënga nuk i është dedikuar asaj pasi që ajo nuk është dhelpër.

 

 

 

Related posts

Shto një koment