Lajme

Çfarë po ndodhë me Getinjon? Reperi jep këtë lajm

Getinjo bëri të ditur që nuk do jetë aktiv për një kohë në Instagram.

Mjafton të hedhim një shikim në rrjetin social Instagram të Getinjos, dhe të shohim se të gjitha postimet janë fshirë.

E përmes një postimi në Insta story reperi bëri të ditur që për një kohë nuk do të jetë aktiv në Instagram.

Kjo sipas reperit për arsye private, megjithse nuk bëri të ditur për çka bëhet fjalë konkretisht.

Fshierja e të gjitha fotove në rrjete sociale, përdoret si strategji nga shumë artistë tjerë para publikimit të ndonjë projekti.

Kujtojmë që reperi ka paralajmëruar këngën e parë debutuese për tregun gjerman, që do ta publikojë kah fundi i marsit. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment