Lajme

Capital T publikoi këngën “JE T’AIME”

Capital T publikoi këngë të veçantë në datë të veçantë.

U publikua kënga e shumëpritur nga Capital T.

Siç kemi bërë të ditur kënga ka temë dashurie dhe është xhiruar në qytetin e dashurisë në Paris.

Kënga që mban titullin “JE T’AIME” që në shqip do të thotë “Të dua” është pjesë e albumit të ri “Skulpturë”. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment