Lajme

Capital T në shkurt me këngë të re

Capital T së shpejti do të publikojë këngën e re.

Capital T bëri të ditur se këngën  e ardhshme do ta publikojë në muajin shkurt.

Kënga është pjesë e albumit “Skulpturë”, që Kapo pritet ta publikojë gjatë vitit 2020.

Sipas të gjitha gjasave, kënga do të ketë temë dashurie dhe do të publikohet në ditën e Shën Valentinit me 14 shkurt.

Kjo për faktin se në çdo postim, Trimi po vendos edhe nga një trendafil të kuq, që është edhe simbol i dashurisë.

 

 

Related posts

Shto një koment