Lajme

Capital T dhe Majk prapë me bashkëpunim

Capital T dhe Majk padyshim janë dy nga emrat më të spikatur të hip hopit shqip.

Përveq se janë edhe shokë në  jetën e përditshme, dyshja kanë sjellur deri me tani 3 bashkëpunime shumë të suksesshme. E një bashkëpunimi  katërt si duket është duke ardhur.

Lajmin e bëri të ditur Capital T në instagram ku shkruajti: “Hala” ishte veq një ngrohje. Kan me ni per neve hala.

Kjo lë të nënkuptohet se dyshja do të sjellin edhe një projekt tjetër së bashku.

Kënga e fundit nga Capital T dhe Majk ishte kënga HALA.

Related posts

Shto një koment