Lajme

Capital T bën të ditur datën e publikimit të këngës “Flex”

Capital T paralajmëroi këngën e re.

U bë një këngë shumë e kërkuar, vetëm nga një pjesë e postuar nga reperi.

E pas kërkesave dhe pyetjeve të shumta nga fansat për publikimin e kësaj këngë, Trimi bëri të ditur datën e publikimit.

Bëhet për fjalë për këngën “Flex” që do të publikohet këtë të shtunë.

 

Në një postim në Instagram reperi shkruajti: FLEX official cover art ??/ Finally po e publikojmë të SHTUNËN në ora 17:00 ? shpresoj që ka me ju pëlqy e sa do pak ka me ja u ndreq disponimin në këto ditë karantine.”

Projekti i fundit nga Capital T ishte kënga “600 PS”. /rapshqip.com/

 

 

 

 

Related posts

Shto një koment