Lajme

Buta së shpejti me biznes

Si duket reperit të njohur Buta muzika i ka hapur edhe rrugë tjera. Buta përmes një postimi në instagram ka njoftuar që së shpejti do të hap një lounge bar. Vendi do të quhet Manor Lounge Bar, ndërsa biznesi do të jetë një ortakëri në mes të Butës dhe një miku të tij. Përveq të tjerash Buta ka shkruajtur:                              Jena tu punu shume qe kur vini me ju ba me u ni si n’shpi t’juj, me hanger si te mysafirt e me pi si te miqt. Coming Soon.                                                                                                                                                                           Urojmë që Butës biznesi ti ecën ashtu si muzika.

Related posts

Shto një koment