Lajme

Buta publikoi këngën “Gips”

U publikua kënga më e re nga Buta.

Kënga “Gips” u publikua me videoklip dhe është pjesë e mini albumit “Z. Ndjenja ll”.

Ndërsa, pjesa  e mbetur e këtij EP do të publikohet eksluzivisht në platformën muzikore Spotify.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Buta, ishte kënga “Blero” në bashkëpunim me Agon. /rapshqip.com/

 

Related posts

Shto një koment