Lajme

Buta pranë publikimit të “Z. Ndjenja II” EP

Njëri prej reperëve të ri, më të sukesshëm në hip hopin shqip është Buta.

E kësaj here Buta ka një lajm të mirë për fansat e tij.

Ai bëri të ditur se shumë shpejtë do të publikojë mini albumin e paralajmëruar që mbanë titullin “Z. Ndjenja II”.

“Z. Ndenja II” do të ketë katër këngë gjithsej, 3 prej tyre të papublikuara me parë dhe kënga tashmë e publikuar Edi Rama.

Related posts

Shto një koment