Lajme

Buta po vjen në bashkëpunim me këtë reper

Një bashkëpunim interesant po vie në hip hopin shqip.

Dy reperët me stile të veçanta Buta dhe Singullar, do të vijnë me një projekt së bashku.

Lajmi u bë i ditur përmes instagramit nga të dy reperët, ndërsa nga pamjet e para shihet se edhe videoklipi është përfunduar.

Kënga do të publikohet së shpejti, megjithëse nuk u bë e ditur data e publikimit.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Buta ishte kënga “Edi Rama”, që në YouTube numëron mbi 2 milionë e gjysëm klikime. /rapshqip.com/

View this post on Instagram

@singullar x @bashbuta ??✌????????? Soon

A post shared by Buta (@bashbuta) on

Related posts

Shto një koment