Lajme

Bardhi solli këngën e re (VIDEO)

Bardhi prezenton projektin e ri.

Reperi tashmë shumë i famshëm shqiptar, ka publikuar projektin e ri që e kishte paralajmëruar ditë më parë.

Kënga titullohet “A je”, e realizuar nga Çelik Lipa dhe melodinë e ka bërë vetë reperi kurse videoklipin, produksioni XL Films.

Theksojmë se kjo këngë është e dyta me radhë e albumit të tij. /rapshqip/

Related posts

Shto një koment