Lajme

Azet së shpejti në bashkëpunim me këngëtaren e njohur shqiptare

Edhe një bashkëpunim i dytë, nga Azet me Dhurata Dorën. 

Kënga e parë “Lass Los”, iu la shije të mirë reperit shqiptar në Gjermani Azet, dhe këngëtarës Dhurata Dora. Kjo për faktin se tash dyshja po vinë edhe me një bashkëpunim tjetër. Lajmin e bëri të ditur vetë Dhurata në një postim në rrjetin social Instagram, duke ndarë pamje nga videoklipi, ku shihet së bashku me Azetin. Në postim Dhurata shkruajti “O Zot i madh 🔥😚 a jeni gatiiiii 🎶💗🌪 🇦🇱🇽🇰”. 

E fansat e të dyve jo që janë gati, por mezi po presin për bashkëpunimin e radhës nga Azet dhe Dhurata. Kënga “Lass Los” nga Azet dhe Dhurata, tashmë numëron mbi 17 milionë klikime në YouTube. /rapshqip.com/

 

Related posts

Shto një koment