Lajme

Azet publikoi Seele me video

Pak pas publikimit të Mango EP, Azet publikoi këngën Seele me videoklip. Kënga është pjesë e Mango EP, që u publikua falas për publikun me gjithsej 6 këngë.

Azet lajmëroi se pas këtij videoklipi, do vie edhe një projekt tjetër dhe pastaj një pauzë në rrjetet sociale dhe në muzikë.

Related posts

Shto një koment