Lajme

Azet dhe Dhurata Dora publikojnë videoklipin “LAS LOSS”

Reperi shqiptar shumë i njohur në Gjermani, Azet dhe këngëtarja poashtu e njohur Dhurata Dora publikuan këngën e re.

Kënga që mban titullin “LAS LOSS” u publikua dhe me videoklip.

E veçanta e kësaj këngë, është se Dhurata Dora këndon në gjermanisht, duke iu shtuar numrit të shumtë të shqiptarëve që po synojnë tregun gjerman.

Kënga u prit mjaftë mirë nga publiku, dhe komentet ishin shumë pozitive. /rapshqip.com/

Related posts

Shto një koment