Lajme

Azet dhe Dhurata Dora po vijnë me një hit

Azet dhe Dhurata së shpejti me bashkëpunim.

Reperi shqiptar shumë i sukseshëm në Gjermani Azet dhe Dhurata Dora po vijnë me një bashkëpunim.

Lajmin e bëri të ditur Azet përmes një postimi në instagram, ku postoi një video së bashku me Dhuratën në studio.

Nga ajo çfarë mund të dëgjojmë, kënga është në gjermanisht, ndërsa detaje tjera nuk u dhanë.

Dyshja tashmë kishin përformuar në një koncert së bashku dhe fansat kanë qenë duke pritur një bashkëpunim nga ta. /rapshqip.com/

View this post on Instagram

Uff!!! @dhuratadora ? ? ????

A post shared by AZET (@kmn_azet) on

 

Related posts

Shto një koment