Lajme

Anëtari i grupit TBA pas pauzës me këngë të re

Kobra ka paralajmëruar këngën e re

Sadik Gjokaj i njohur për fansat e hip hopit shqip me nofkën Kobra ka paralajmëruar këngën e re. Kënga do të publikohet me datën 14 dhjetor dhe është e realizuar edhe me videoklip. Lajmin e bëri të  ditur vetë reperi përmes një postimi në intagram.

Kujtojmë që reperi kthehet në muzikë pas më shumë se një viti pauzë. Kënga e fundit e Kobrës ishte S’ka Ktu Gang. 

Related posts

Shto një koment