Lajme

A po përgatit Stresi ndonjë diss?

Thumbimet dhe dissat në mes të reperëve janë gjithmonë temë e “nxehtë” dhe atraktive për ndjekësit. E njërit nga ndjekësit e reperit Stresi në instagram i interesoi se a po përgatit Stresi ndonjë diss për ndonjë reper tjetër. Në këtë pyetje Stresi u përgjigj, duke thënë se në këngën e ardhshme Loko që do t’a publikojë, nëse dikujt i djeg le ta merr si diss.

Related posts

Shto një koment