Lajme

A janë bërë bashkë Ledri, Gjiko dhe Lumi B për një projekt muzikor

Ledri Vula, Lumi B dhe Gjiko po sjellin diçka të re.

Rep-artistët përveç se janë miq shumë të mirë, ata edhe punojnë bashkë për projekte të ndryshme muzikore.

Gjiko përmes postimeve në InstaStory ka ndarë foto të Ledrit dhe Lumi B teksa ka shkruar “ca bone”, që na la të kuptojmë që ata janë duke punuar për një projekt të përbashkët.

Kujtojmë se, edhe Ledri ditë më parë ka postuar momente në InstaStory pikërisht duke i shoqëruar me fjalën “ça bone”.

Duket se xhirimet e klipit, treshja janë duke i realizuar në Prishtinë dhe për detaje të tjera pritet që të na njoftojnë në ditët në vazhdim. /rapshqip/

Related posts