Lajme

Loredana së shpejti me album

Reperja bukuroshe nga Kosova, por që jeton në Gjermani, Loredana ka paralajmëruar që së shpejti do sjellë në treg një album.

Loredana dhe reperi i njohur kosovar Mozzik, u bënë prind me një vajzë që e pagëzuan me emrin Hana.

View this post on Instagram

Hana ❤️ @hanaaliu18

A post shared by Loredana (@loredana) on

Qifti së fundmi sollën këngën ROMEO & JULIET, që u prit mjaftë mirë nga publiku dhe vetëm për dy javë ka arritur 18 milionë klikime në YouTube.

Related posts

Shto një koment